ورود تکنسین

قوانین سایت

قوانین سایت

۱- سایت فیکس‌چی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده، و درج هرگونه موارد سیاسی، غیراخلاقی و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی، موجب حذف کاربر می‌شود.

۲- کلیه خدمات و سفارشات این سایت برای شهروندان و مشتریان گرامی، کاملا رایگان می‌باشد.

۳- این سایت واسطه ای میان مشتریان و تکنسین‌های مجری خدمات در شهر تهران است، لذا مسئولیتی در قبال کیفیت ارایه خدمات و پرداخت حق الزحمه ندارد.

۴-پس از هربار ثبت سفارش خدمات و رسیدن به صفحه نهایی انتخاب، چهار تکنسین در چهار جایگاه بصورت سطح بندی شده به شما معرفی می گردند که بترتیب ، اولویت اول دوم و سوم سایت به شما هستند ، و ردیف چهارم نیز مختص تکنسینهای دارنده بیشترین امتیازدر آن تخصص ویا از تکنسینهای جدیدالورود (که دارای 10 درصد تخفیف در ارایه خدمات هستند) می باشد. 

۵- هزینه قابل پرداخت مشتریان در هر زمینه خدماتی، بصورت بازه ای مشتمل بر کمترین، بیشترین و میانگین آن فعالیت (متناسب با شرایط متفاوت آن فعالیت) در ۶ ماه اخیر، در صفحه نهایی انتخاب درج شده است و مجریان ملزم به پیروی از آن می باشند، لذا در صورت تخطی، مشتریان می توانند با مراجعه به صفحه شخص مجری در سایت مجموعه اقدام به بیان دیدگاه و ارزیابی ایشان نموده و موجب تقلیل جایگاه تبلیغاتی‌اش گردند.

۶- پس از درج مشخصات ، ثبت سفارش و مشاهده شماره تلفن تکنسین مورد نیاز توسط مشتری، کدی ۶ رقمی با عنوان "شماره سفارش" برایش نمایش و ارسال پیامکی خواهد شد ، که پس از دریافت خدمات، بوسیله آن و کد ۶ رقمی معرفی تکنیسین، (که تکنیسین در اختیارش قرار می دهد) می‌تواند به بخش نظر دهی به تکنسین ( موجود در صفحه اول سایت و یا انتخاب لینک موجود در پیامک ارسال شده ) مراجعه نموده و با ثبت دیدگاه و امتیازدهی، فعالیت ایشان را ارزیابی نموده و خود نیز از امتیاز دریافت پیشنهادات ویژه و تخفیف‌دار پیامکی خدمات مورد نیاز خود ، به مدت مشخص از تاریخ ثبت نظر، بهره‌مند شوند.

۷- تکنسینهایی که در کنار نامشان آیکون آبی رنگ ضمانت اخلاقی قرار داده شده ، برای حصول اطمینان سایت فیکس چی از سلامت فردی و اخلاقی شان، گواهی عدم سوءپیشینه تهیه و ارایه داده اند ، تا شما شهروندان انتخابی مطمئن وآسوده خاطر داشته باشید . 

۶- در سایت فیکس‌چی تمام اطلاعات، لوگوها، عکس‌ها و همچنین طرح سایت در اداره کل ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده‌اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می باشند، استفاده از محتوای هر یک از بخشهای سایت خلاف اخلاق شهروندی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.

۷- تمامی متن‌ها ، طرحهای گرافیکی و کدهای HTML جزء اموال فیکس‌چی بوده و هرگونه کپی‌برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت بوده و ممنوع می باشد و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت. 

۸- در این شرایط ارسال‌ها و دیدگاه‌های شما توسط مدیریت سایت حذف خواهند شد:
  - ارسال نامه‌های و تبلیغات تجاری
  - هرگونه ارسال‌های توهین‌آمیز، تمسخرآمیز و یا مسایل شخصی و بی‌احترامی به دیگر کاربران

امیدواریم با بکارگیری این قوانین و دستورالعمل‌ها شاهد تحولی نو در ارایه خدمات ساختمانی و شهری به شهروندان گرامی باشیم.

شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در سرویس‌دهی هر چه بهتر یاری نمایید.