ورود تکنسین

قوانین سایت

قوانین سایت

۱- سایت فیکس‌چی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده، و درج هرگونه موارد سیاسی، غیراخلاقی و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی، موجب حذف کاربر می‌شود.
۲- کلیه خدمات و سفارشات این سایت برای شهروندان و مشتریان گرامی، کاملا رایگان می‌باشد.

۳- این سایت واسطه ای میان مشتریان و تکنسین‌های مجری خدمات در شهر تهران است، لذا مسئولیتی در قبال کیفیت ارایه خدمات و پرداخت حق الزحمه ندارد.

۴-پس از هربار ثبت سفارش خدمات و رسیدن به صفحه نهایی انتخاب، لیست تکنسین های مرتبط با سفارش، در سه جایگاه ارزش گزاری شده ی طلایی، نقره ای و برنزی نمایش داده می شود، تا شهروندان و مشتریان گرامی با مشاهده و مقایسه توضیحات، تصاویر نمونه کار و نقد و بررسی ها، تکنسین مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. 

۵- هزینه قابل پرداخت مشتریان در هر زمینه خدماتی، بصورت بازه ای مشتمل بر کمترین، بیشترین و میانگین آن فعالیت (متناسب با شرایط متفاوت آن فعالیت) در ۶ ماه اخیر، در صفحه نهایی انتخاب درج شده است و تکنسین ها ملزم به پیروی از آن می باشند، لذا در صورت تخطی مشتریان می توانند با مراجعه به بخش نظردهی به تکنسین در سایت مجموعه اقدام به بیان دیدگاه و ارزیابی ایشان نموده و موجب تقلیل جایگاه تبلیغاتی‌اش گردند.

۶- پس از درج مشخصات، حین ثبت سفارش کدی ۶ رقمی با عنوان "شماره سفارش" برای مشتریان گرامی پیامک خواهد شد که قبل از ورود به صفحه نمایش نیز، که پس از دریافت خدمات، بوسیله آن و کد ۶ رقمی "معرفی تکنیسین"، (که تکنیسین در اختیارش قرار می دهد) می‌تواند به بخش امتیاز دهی به تکنسین (موجود در صفحه اول سایت و یا انتخاب لینک موجود در پیامک ارسال شده) مراجعه نموده و با ثبت دیدگاه و امتیازدهی، فعالیت ایشان را ارزیابی نموده و خود نیز از امتیاز دریافت پیشنهادات ویژه و تخفیف‌دار پیامکی خدمات مورد نیاز خود، به مدت مشخص از تاریخ ثبت نظر، بهره‌مند شوند.

۷- تکنسینهایی که در کنار نامشان آیکون آبی رنگ ضمانت اخلاقی قرار داده شده، برای حصول اطمینان سایت فیکس چی از سلامت فردی و اخلاقی شان، گواهی عدم سوءپیشینه تهیه و ارایه داده اند، تا شما شهروندان با آسودگی خاطر و اطمینان ایشان را انتخاب نمایید.

۶- در سایت فیکس‌چی تمام اطلاعات، لوگوها، عکس‌ها و همچنین طرح سایت در اداره کل ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده‌اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می باشند، استفاده از محتوای هر یک از بخشهای سایت خلاف اخلاق شهروندی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.


۷- تمامی متن‌ها، طرحهای گرافیکی و کدهای HTML جزء اموال فیکس‌چی بوده و هرگونه کپی‌برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت بوده و ممنوع می باشد و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت. 
۸- در این شرایط ارسال‌ها و دیدگاه‌های شما توسط مدیریت سایت حذف خواهند شد:
  - ارسال نامه‌های و تبلیغات تجاری
  - ارسال هرگونه موارد توهین‌آمیز، تمسخرآمیز و یا مسایل شخصی و بی‌احترامی به دیگر کاربران
امیدواریم با بکارگیری این قوانین و دستورالعمل‌ها شاهد تحولی نو در ارایه خدمات ساختمانی و شهری به شهروندان گرامی باشیم.

شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در سرویس‌دهی هر چه بهتر یاری نمایید.