در و پنجره

خدمات تعمیرات و بازسازی شاخه انتخابی شما در لیست زیر نمایش داده شده‌اند. گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سایت فیکس چی هوشمندانه نیاز شما را بررسی کرده و با توجه به منطقه زندگی شما در شهر تهران، لیستی از برترین تکنسین های ماهر و رتبه بندی شده به همراه حدود قیمت اجرای تعمیرات و بازسازی به شما معرفی می‌کند.

محبوب‌ترین:

گزینه‌های بیشتر:

در اتوماتیک شیشه ای (برقی)

files-categories-در-و-پنجره---فیکسچی[87f1d41c9e90b65804e1b8262ce9e8e2].jpg
در و پنجره ساختمان غشایی بین فضای داخل و فضای خارج هستند. این غشا برای ایجاد امنیت و کنترل دسترسی، کنترل درجه حرارت، کنترل میزان نور و کنترل میزان صدا می تواند باشد. سه نکته مهم در انتخاب نوع در و پنجره اول کیفیت محصول، دوم زیبایی و شاید از همه مهمتر اجرا و نصب صحیح در و پنجره در بدنه ساختمان است. فیکس چی با معرفی تکنسین ها مجری در و پنجره یو پی وی سی UPVC، در ضد سرقت، در ضد حریق، پنجره دو جداره، تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دو جداره، اجرای شیشه دوجداره پنجره آهنی، نصب حفاظ آکاردئونی، نصب حفاظ آهنی و نصب حفاظ چوبی اجرایی صحیح و بی نقص به شما ارائه می دهد. برای نصب جک در اتوماتیک حیاط و پارکینگ و نصب در اتوماتیک ورودی نیز می توانید از تکنسین های فیکس چی کمک بگیرید.
گزینه مد نظر برای خدمات در و پنجره تان را انتخاب کنید و با مشاهده نتیجه جستجو، تکنسین‌ها را مقایسه کرده و با خیالی آسوده با مجریان معرفی شده تماس بگیرید.
فیکس چی هوشمندانه برآورد هزینه اجرای خدمات مد نظرتان را به شما اعلام می کند.

با فیکس چی لذت زندگی در خانه ای سالم را تجربه می‌کنید!