آشپزخانه

خدمات تعمیرات و بازسازی شاخه انتخابی شما در لیست زیر نمایش داده شده‌اند. گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سایت فیکس چی هوشمندانه نیاز شما را بررسی کرده و با توجه به منطقه زندگی شما در شهر تهران، لیستی از برترین تکنسین های ماهر و رتبه بندی شده به همراه حدود قیمت اجرای تعمیرات و بازسازی به شما معرفی می‌کند.

محبوب‌ترین:

گزینه‌های بیشتر:

files-categories-آشپزخانه---فیکسچی[87f1d41c9e90b65804e1b8262ce9e8e2].jpg
آشپزخانه منزل شما قلب تپنده خانه تان است! در فیکس چی معتقدیم آشپزخانه های امروزی علاوه بر محل پخت و پز و شستشوی ظروف محلی زنده برای حضور کلیه اعضای خانواده است. حتی اگر آشپزخانه شما فضای کافی برای حضور همه ندارد از محیط پیرامون خود برای تجمیع افراد خانواده استفاده می کند. کانتر آشپزخانه در طراحی های جدید از فرم کشیده و چسبیده به دیوار خارج شده و در مرکز آشپزخانه قرار گرفته است. گویا هدف اتصال و یکی کردن فضای آشپزخانه با فضای مشرف به آن مثلا نشیمن خانه است. تکنسین های مجری آشپزخانه در فیکس چی تمام و کمال کارتان را انجام می دهند؛ از کاشی دیوار آشپزخانه و سنگ کف آشپزخانه گرفته تا طراحی آشپزخانه کلاسیک، طراحی آشپزخانه مدرن، اجرای کابینت آشپزخانه، کابینت mdf، ممبران، کابینت مدرن آشپزخانه، اجرای کانتر آشپزخانه، نصب تجهیزات آشپزخانه و نصب چراغ آشپزخانه.
گزینه مد نظر برای خدمات آشپزخانه تان را انتخاب کنید و با مشاهده نتیجه جستجو، تکنسین‌ها را مقایسه کرده و با خیالی آسوده با مجریان معرفی شده تماس بگیرید.
فیکس چی هوشمندانه برآورد هزینه اجرای خدمات مد نظرتان را به شما اعلام می کند.

با فیکس چی لذت زندگی در خانه ای سالم را تجربه می‌کنید!