ورود تکنسین

پاسخ سوالات شما - روش کار سایت فیکس‌چی چگونه است؟

faq
 • چگونه در صفحه اول سایت دیده شوم؟

  شما می توانید با خرید بسته طلایی ، از طریق صفحه پروفایل خود و تعیین میزان تخفیف پیشنهادی تان ( اگر مایل به ارایه تخفیف هستید ) ، در بخش پیشنهادات ویژه صفحه اول سایت دیده شوید .

 • چگونه نشان ضمانت اخلاقی را اخذ کنم؟ 

  شما در هر سال با ارایه گواهی عدم سو پیشینه به دفتر فیکس چی ، می توانید نشان ضمانت اخلاقی را بصورت کاملا رایگان برای خود فعال کنید ، تا شما را با خیالی آسوده انتخاب کنند.

 • چرا بایستی از مشتری بخواهم ، عملکرد مرا در سایت ارزیابی کند؟

  زیرا ثبت نظر و ارزیابی مشتری منجر به ارتقاء جایگاه تبلیغاتی شما ، افزایش امتیاز و احتمال بیشتر دیده شدن شما می شود ، ضمن اینکه امتیازات ویژه ای برای مشتری نیز خواهد داشت .

 • هزینه های اجرای خدمات در کدام قسمت و چگونه مشخص شده اند؟

  تکنسین های محترم با انتخاب گزینه " هزینه اجرای خدمات " در صفحه کاربری خود، صفحه ای را مشاهده خواهند کرد که در آن بنا به نوع فعالیتشان حداقل، میانگین و حداکثر هزینه قابل دریافت از مشتریان را مشاهده خواهند کرد و ملزم به رعایت آن خواهند بود .

 • نمونه کارهای خودرا چگونه و کجا نمایش دهم؟

  پس از ورود و ثبت نام شما،شما قادر به نمایش یک تصویر نمونه کار بهمراه توضیحات آن در صفحه کاربری تان خواهید بود، ولی برای درج و نمایش نمونه کارهای بیشتر تا سقف 8 نمونه کار ، بایستی از بسته های ارتقا دهنده استفاده نمایید.

 • وضعیتهای زرد، سبز و قرمز در صفحه کاربری به چه معناست ؟

  پس از ثبت نام و ایجاد صفحه کاربری ، صفحه شما به مدت 24 ساعت تحت بررسی قرار گرفته و با نشان زرد رنگ نشان داده خواهد شد، در این حالت مشخصات و تصاویر شما توسط مدیر سایت بررسی می شوند و اگر مشکلی جهت نمایش نداشته باشند صفحه شما با نشان سبز مشخص و قابل مشاهده برای مشتریان خواهد شد، در غیر اینصورت نشان صفحه قرمز و ایرادات آن جهت رفع برای شما نمایش داده خواهند شد تا پس از اصلاح صفحه مجددا در حالت بررسی ( زرد رنگ ) و سپس سبز و قابل نمایش شود.

  ضمنا در هر بار ویرایش متن و عکس صفحه تان ، صفحه شما در حالت تحت بررسی و زرد رنگ قرار می گیرد تا اینکه توسط ادمین تایید و وضعیت سبز شود . 

 • چگونه از تخفیف 10 و 20 درصدی در خرید بسته برخوردار شوم؟

  اگر ثبت نام شما با معرفی یکی از اعضای سابق فیکس چی صورت بگیرد ( در حین ثبت نام  کد معرفی عضو سابق را وارد کنید ) از تخفیف 10 درصدی در خرید بسته برخوردار خواهید شد و اگر 3 نفر از کسانیکه شما معرفی کرده اید ( حین ثبت نام کد شما را وارد کرده اند ) به امتیاز 4 ستاره کیفی دست پیدا کنند ، شما از تخفیف 20 درصدی در خرید بسته برخوردار خواهید شد.

 • بسته های ارتقا دهنده طلایی ، نقره ای و برنزی هریک چه مزایایی دارند؟

  تکنسین ها  از درون صفحه کاربری خود می توانند وارد بخش بسته های ارتقا دهنده شده و اقدام به تهیه بسته طلایی ، نقره ای و برنزی نمایند.

  خریداران بسته طلایی در طول دوره ی زمانی بسته خود ، در صفحه اول سایت ( بهمراه تخفیف پیشنهادی خود) و در ردیف اول صفحه نهایی انتخایب مشتری با عنوان پیشنهاد ویژه نمایش داده خواهند شد ، در تماسهای تلفنی مشتریان و در پیامکهای ارسالی از سوی فیکس چی معرفی خواهند شد و قابلیت درج 8 نمونه کار در صفحه کاربری خود خواهند داشت.

   خریداران بسته نقره ای در طول دوره ی زمانی بسته خود ، در ردیف دوم صفحه نهایی انتخایب مشتری با عنوان پیشنهاد ویژه نمایش داده خواهند شد ، در تماسهای تلفنی مشتریان معرفی خواهند شد و قابلیت درج 6 نمونه کار در صفحه کاربری خود خواهند داشت.

    خریداران بسته برنزی در طول دوره ی زمانی بسته خود ، در ردیف سوم صفحه نهایی انتخایب مشتری با عنوان پیشنهاد ویژه نمایش داده خواهند شد ، و قابلیت درج 4 نمونه کار در صفحه کاربری خود خواهند داشت.

 • تکنسینها تا چند روز پس از ثبت نام جدیدالورود محسوب شده و در این مدت موظف به ارایه چند درصد تخفیف می باشند؟

  تکنسینهای محترم تا 10 روز پس از ثبت نام جدیدالورود محسوب شده و در این مدت موظف به ارایه 10 درصد تخفیف به مشتریان معرفی شده از سوی فیکس چی می باشند.

 • درچه صورت تکنسین قطع همکاری شده و از لیست کنار گذاشته خواهد شد؟

  اگر بیش از دو مورد شکایت مبنی بر عدم رعایت اصول کیفی،اخلاقی،قیمت منصفانه و یا عدم حضور تکنسین از سوی مشتریان به مجموعه واصل گردد، در صورت تایید صحت صفحه کاربری ایشان مسدود ( در صورت دارا بودن بسته ارتقا دهنده ، بسته باطل ) و تکنسین از لیست معرفی خارج خواهد  شد .

 • مشتریان من چگونه می توانند صفحه کاربری من را ببینند؟

  مشتریان شما می توانند با وارد کردن نام کامل شما در نوار سرچ صفحه اول ، و انتخاب نام وتخصص ظاهر شده تان ، وارد صفحه کاربری شما شده و مشخصات و نمونه کارهای شما را مشاهده نمایند .

 • سایت فیکس چی چکار می کند؟

  سایت فیکس چی برای جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات تکنسین های شاغل در زمینه های گوناگون خدماتی و ارایه آنها به شهروندان ایجاد شده،تا با مراجعه به این سایت براحتی تکنسین مورد نظر خود را بررسی و انتخاب نمایند. بطور خلاصه فیکس چی واسطه ای است جهت ارایه اطلاعات کاری و تماسی تکنسینها به شهروندان نیازمند خدمات .

 • فیکس چی به چه معناست؟

  معنای واژه " فیکس " از معادل لاتین آن " FIX "به معنای تعمیر کردن گرفته شده است و پسوند "چی " مفهوم فاعل بودن و انجام دهنده بودن را القا می کند،بنابراین واژه فیکس چی معادل مضمون تعمیرکننده و ارایه دهنده خدمات تعمیرات و خدمات خواهد بود.

 • درچه زمانهایی می توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

  شهروندان در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته می توانند سفارش خود را ثبت و کد سفارش خود را دریافت کنند ،ولی مراتب حضور تکنسین با هماهنگی طرفین بوده و طبیعتا فیکس چی تعهدی در قبال آن ندارد.

 • فیکس چی چه مناطقی را تحت پوشش قرار می دهد؟

  خدمات سایت فیکس چی کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران را پوشش می دهد .

 • چرا اطلاعات تکنسینها و تعمیرکاران را از فیکس چی بگیریم؟

  با توجه به اداره شدن مجموعه فیکس چی توسط یک گروه فنی مهندسی و ساختمانی،این مجموعه سالها سابقه ی همکاری با گروه های تکنسینها ، تعمیرکاران و ارایه دهندگان خدمات در زمینه های مختلف ساختمانی را دارا بوده و اینک اقدام به سطح بندی و اعتبار سنجی ایشان نموده است،لذا شهروندان گرامی می توانند با مشاهده رزومه سوابق کاری،نمونه کارها و نظرات مشتریان ایشان، انتخابی آگاهانه و مطمئن داشته باشند.

 • شماره سفارش چیست؟

  پس از ورود و ثبت سفارش ، 4 تکنسین برای شما نمایش داده می شود که بترتیب الویت می باشند ، پس از نمایش شماره هریک ، کد شش رقمی ای تحت عنوان شماره سفارش خدمات برای شما نمایش و ارسال پیامکی خواهد شد ، که بوسیله آن و کدی (کد معرفی تکنسین) که از تکنسین دریافت می کنید می توانید عملکرد ایشان را در صفحه وی بسنجید و از امتیازات آن بهره مند شوید ، لذا در نگهداری آن کوشا بوده و از در اختیار تکنسین قراردادن آن خودداری نمایید.

 • چهار نفری که در لیست نهایی انتخاب نمایش داده می شوند چه کسانی هستند؟

  3 نفر اول نمایش داده شده به شما به ترتیب اولویت ، پیشنهادات ویژه سایت می باشند و نفر چهارم تکنسینی است که به انتخاب سایت از میان دارندگان امتیاز بالا انتخاب و نمایش داده شده ویا تکنسینی است که بواسطه ی عضویت تازه اش در سایت ملزم به ارایه 10% تخفیف در هزینه ارایه خدماتش می باشد.

 • کد معرفی چیست؟

  کد معرفی کدی است 6 رقمی که تکنسین در پایان ارایه خدمات ، بایستی در اختیار شما قرار دهدتا با وارد کردن آن بهمراه کد سفارشتان در " بخش نظر دهی "به تکنسین ایشان را بسنجید و از امتیازات پیشنهاد ویژه و تخفیف دار فیکس چی بهره مند شوید.

 • ستاره کیفی چگونه تعیین می شود؟ 

  ستاره کیفی بیانگر امتیازاتی است که مشتریان به عملکرد کیفی و اخلاقی تکنسین داده اند ، سقف آن 5 ستاره بوده و به شما کمک می کند انتخابی سنجیده و مطمئن تر داشته باشید .

 • چگونه می توانم خدمات مورد نیاز خود را بیابم؟

  شما می توانید در صفحه اول سایت ،روی نوار جستجو تایپ و خدمات مد نظر خود را بیابید، همچنین می توانید با انتخاب آیکونهای خدمات در صفحه اصلی ، وارد صفحه انتخاب زیر شاخه های خدمات شده و نیاز خود را بطور دقیق بیابید.

 • تکنسینها در چه مواردی سنجیده شده اند و ستاره دریافت نموده اند؟

  تکنسینهای سایت فیکس چی، در کیفیت و مهارت ارایه خدمات ،اخلاق و برخورد مناسب، ظاهر و پوشش مناسب،حظور سروقت و خوش قولی ، و دریافت دستمزد منصفانه، توسط مشتریان سنجیده می شوند.

 • پس از اتمام کار تکنسین، کجا و چگونه به او امتیاز دهم؟

  پس از دریافت خدمات و اخذ کد معرفی تکنسین وارد سایت فیکس چی شده و آیکون " امتیاز دهی به تکنسین " را انتخاب کنید ، حال با وارد کردن شماره سفارش خود و کد معرفی تکنسین می توانید وی را ارزیابی و نظر خود را در این باره وارد کنید تا از امتیازات ویژه آن برخوردار شوید . ضمنا لینک ورورد به این بخش در پیامک ارسال شده به شما قرار داده شده است.

 • چرا به تکنسین امتیاز دهم؟

  شما می توانید با امتیاز دهی و ثبت نظر خود، از پیشنهادات ویژه ی تخفیف دار در تخصص هاوخدمات مورد علاقه خود که به صورت پیامکی برایتان ارسال خواهد شد، بهره مند شوید . ( لازم به ذکر است اگر دریافت پیامکهای تبلیغاتی گوشی همراهتان را مسدود کرده باشید ، این پیامک به دست شما نخواهد رسید )

 • از کجا بفهمم هزینه اخذ شده از سوی تکنسین منصفانه است؟

  هنگام نمایش صفحه ی انتخاب تکنسین، نموداری تحت عنوان " برآورد هزینه " نمایش داده می شود که شما می توانید بازه ی هزینه ی اجرای آن خدمات را با هزینه ی اخذ شده از سوی تکنسین مقایسه و به عملکرد اخذ هزینه ی تکنسین ، در بخش " نظر دهی به تکنسین " امتیاز بدهید .

 • اگر از عملکرد تکنسین ناراضی بودم چه کنم؟

  در صورت عدم رضایت از عملکرد تکنسین شما می توانید در بخش نظر دهی به تکنسین اقدام به سنجیدن عملکرد وی نموده و با کاهش امتیاز وی موجب افت جایگاهش در سایت شوید .

 • دارا بودن ضمانت اخلاقی به چه معناست؟

  تکنسینهایی که در کنار نامشان آیکون آبی رنگ ضمانت اخلاقی قرار داده شده ، برای حصول اطمینان سایت فیکس چی از سلامت فردی و اخلاقی شان، گواهی عدم سوپیشینه تهیه و ارایه داده اند ، تا شما شهروندان انتخابی مطمئن وآسوده خاطر داشته باشید .

 • اگر تکنسینی علی رغم هماهنگی برای حضور، در محل قرار حاضر نشد چه کنیم؟ 

  اگر تکنسینی علی رغم هماهنگی برای حضور بدون عذرموجه و هماهنگی با مشتری ، در محل ارایه خدمات حاضر نشد، لطفا از طریق تلفن تماس فیکس چی مراتب را اطلاع دهید تا پیگیری لازم جهت برخورد و کسر امتیاز وی از طریق مدیریت سایت انجام پذیرد.

 • چطور می تونم تکنسینی که می شناسم رو در سایت فیکس چی پیدا کنم ؟

  شما می تونید با وارد کردن نام کامل تکنسین مد نظرتون در نوار سرچ صفحه اصلی و انتخاب نام و تخصص ظاهر شده اش وارد صفحه کاربری تکنسین شده و مشخصات و نمونه کارهاش رو مشاهده کنید .