ورود تکنسین

پاسخ سوالات شما - روش کار سایت فیکس‌چی چگونه است؟

faq
 • چگونه در صفحه اول سایت دیده شوم؟

  شما می توانید با خرید بسته طلایی، از طریق صفحه پروفایل خود و تعیین میزان تخفیف پیشنهادی تان (اگر مایل به ارایه تخفیف هستید)، در بخش پیشنهادات ویژه صفحه اول سایت دیده شوید.

 • چگونه نشان ضمانت اخلاقی را اخذ کنم؟ 

  شما با ارایه گواهی عدم سو پیشینه به دفتر فیکس چی در هر سال، می توانید نشان ضمانت اخلاقی را بصورت کاملا رایگان برای خود فعال کنید، تا شما را با خیالی آسوده انتخاب کنند.

 • چرا بایستی از مشتری بخواهم، عملکرد مرا در سایت ارزیابی کند؟

  زیرا ثبت نظر و ارزیابی مشتری منجر به ارتقاء جایگاه تبلیغاتی شما، افزایش امتیاز و افزایش احتمال دیده شدن شما می شود، ضمن اینکه امتیازات ویژه ای برای مشتری نیز خواهد داشت.

 • هزینه های اجرای خدمات در کدام قسمت و چگونه مشخص شده اند؟

  تکنسین های محترم با انتخاب گزینه " هزینه اجرای خدمات " در صفحه کاربری خود، صفحه ای را مشاهده خواهند کرد که در آن بنا به نوع فعالیتشان حداقل، میانگین و حداکثر هزینه قابل دریافت از مشتریان را مشاهده خواهند کرد و ملزم به رعایت آن خواهند بود.

 • نمونه کارهای خود را چگونه و کجا نمایش دهم؟

  پس از ورود و ثبت نام، شما قادر به درج هشت تصویر نمونه کار بهمراه توضیحات آن در صفحه کاربری تان خواهید بود . 

 • وضعیتهای زرد، سبز و قرمز در صفحه کاربری به چه معناست ؟

  پس از ثبت نام و ایجاد صفحه کاربری، صفحه شما به مدت 24 ساعت تحت بررسی قرار گرفته و با نشان زرد رنگ نشان داده خواهد شد، در این حالت مشخصات و تصاویر شما توسط مدیر سایت بررسی می شوند و اگر مشکلی جهت نمایش نداشته باشند صفحه شما با نشان سبز مشخص و قابل مشاهده برای مشتریان خواهد شد، در غیر اینصورت نشان صفحه قرمز و ایرادات آن جهت رفع برای شما نمایش داده خواهند شد تا پس از اصلاح صفحه مجددا در حالت بررسی (زرد رنگ) و درصورت تایید، سبز و قابل نمایش شود.

  ضمنا در هر بار ویرایش متن و عکس صفحه تان، صفحه شما در حالت تحت بررسی و زرد رنگ قرار می گیرد تا اینکه توسط ادمین تایید و وضعیت سبز شود. 

 • چگونه از تخفیف 10 و 20 درصدی در خرید بسته برخوردار شوم؟

  اگر ثبت نام شما با معرفی یکی از اعضای سابق فیکس چی صورت بگیرد (در حین ثبت نام  کد معرفی عضو سابق را وارد کنید) از تخفیف 10 درصدی در خرید بسته برخوردار خواهید شد و اگر 3 نفر از کسانیکه شما معرفی کرده اید (حین ثبت نام کد شما را وارد کرده اند) به امتیاز 4 ستاره کیفی دست پیدا کنند، شما از تخفیف 20 درصدی در خرید بسته برخوردار خواهید شد.

 • بسته های تبلیغاتی طلایی، نقره ای و برنزی هریک چه مزایایی دارند؟

  تکنسین ها برای قرارگیری در لیست نمایش به مشتری، می توانند از درون صفحه کاربری خود  وارد بخش بسته های تبلیغاتی شده و اقدام به تهیه بسته طلایی، نقره ای و برنزی نمایند.

  خریداران بسته طلایی در طول دوره ی زمانی بسته خود، در صفحه اول سایت (بهمراه تخفیف پیشنهادی خود) و در ردیف اول لیست صفحه نهایی انتخاب مشتری نمایش داده خواهند شد و در تماسهای تلفنی مشتریان و در پیامکهای ارسالی از سوی فیکس چی معرفی خواهند شد.

  خریداران بسته نقره ای در طول دوره ی زمانی بسته خود، در ردیف دوم صفحه نهایی انتخاب مشتری نمایش داده خواهند شد و در تماسهای تلفنی مشتریان معرفی خواهند شد.

  خریداران بسته برنزی در طول دوره ی زمانی بسته خود، در ردیف سوم صفحه نهایی انتخاب مشتری نمایش داده خواهند شد.

 • درچه صورت تکنسین قطع همکاری شده و از لیست کنار گذاشته خواهد شد؟

  اگر بیش از دو مورد شکایت مبنی بر عدم رعایت اصول کیفی، اخلاقی، قیمت منصفانه و یا عدم حضور تکنسین از سوی مشتریان به مجموعه واصل گردد، در صورت تایید صحت صفحه کاربری ایشان مسدود ( در صورت دارا بودن بسته ارتقا دهنده ، بسته باطل ) و تکنسین از لیست معرفی خارج خواهد  شد .

 • مشتریان من چگونه می توانند صفحه کاربری من را ببینند؟

  مشتریان شما می توانند با وارد کردن نام کامل شما در نوار سرچ صفحه اول، و انتخاب نام وتخصص ظاهر شده تان، وارد صفحه کاربری شما شده و مشخصات و نمونه کارهای شما را مشاهده نمایند .

 • سایت فیکس چی چکار می کند؟

  سایت فیکس چی برای جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات تکنسین های شاغل در زمینه های گوناگون خدماتی و ارایه آنها به شهروندان ایجاد شده، تا شهروندان با مراجعه به این سایت براحتی تکنسین مورد نظر خود را بررسی و انتخاب نمایند. بطور خلاصه فیکس چی واسطه ای است جهت ارایه اطلاعات کاری و تماسی تکنسینها به شهروندان نیازمند خدمات .

 • فیکس چی به چه معناست؟

  معنای واژه " فیکس " از معادل لاتین آن " FIX "به معنای تعمیر کردن گرفته شده است و پسوند "چی" مفهوم فاعل بودن و انجام دهنده بودن را القا می کند، بنابراین واژه فیکس چی معادل مضمون تعمیرکننده و ارایه دهنده خدمات خواهد بود .

 • درچه زمانهایی می توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

  شهروندان در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته می توانند سفارش خود را ثبت و کد سفارش خود را دریافت کنند، ولی مراتب حضور تکنسین با هماهنگی طرفین بوده و طبیعتا فیکس چی تعهدی در قبال آن ندارد.

 • فیکس چی چه مناطقی را تحت پوشش قرار می دهد؟

  خدمات سایت فیکس چی کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران را پوشش می دهد.

 • چرا اطلاعات تکنسینها و تعمیرکاران را از فیکس چی بگیریم؟

  با توجه به اداره شدن مجموعه فیکس چی توسط یک گروه فنی مهندسی و ساختمانی، این مجموعه سالها سابقه ی همکاری با گروه های تکنسینها، تعمیرکاران و ارایه دهندگان خدمات در زمینه های مختلف ساختمانی را دارا بوده و اینک اقدام به سطح بندی و اعتبار سنجی ایشان نموده است، لذا شهروندان گرامی می توانند با مشاهده رزومه سوابق کاری، نمونه کارها و نظرات مشتریان ایشان، انتخابی آگاهانه و مطمئن داشته باشند.

 • شماره سفارش چیست؟

  پس از ورود به سایت و ثبت سفارش کدی شش رقمی تحت عنوان شماره سفارش برایتان پیامک خواهد شد که قبل از ورود به صفحه نهایی لیست انتخاب نیز روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد. شما می توانید بوسیله این کد و کد معرف تکنسین که پس از اتمام عملکرد وی از او دریافت می کنید عملکرد ایشان را در صفحه وی بسنجید و از امتیازات آن بهره مند شوید، لذا توصیه می کنیم در نگهداری آن کوشا بوده و از در اختیار تکنسین قراردادن آن خودداری نمایید.

 • سه جایگاهی که در لیست نهایی انتخاب نمایش داده می شوند چه کسانی هستند؟

  سه جایگاه لیست تکنسینهای نمایش داده شده در صفحه انتخاب، بترتیب اولویتهای اول (طلایی)، دوم (نقره ای) و سوم(برنزی،شامل کلیه تکنسین ها) ی سایت در ارائه اطلاعات به مشتریان می باشند .

 • کد معرفی چیست؟

  کد معرفی کدی است 6 رقمی که تکنسین در پایان ارایه خدمات، بایستی در اختیار شما قرار دهدتا با وارد کردن آن و کد سفارشتان در " امتیاز دهی به تکنسین فیکس چی " ایشان را ارزیابی کرده و از امتیازات پیشنهاد ویژه و تخفیف دار فیکس چی بهره مند شوید .

 • ستاره کیفی چگونه تعیین می شود؟ 

  ستاره کیفی بیانگر میانگین امتیازاتی است که مشتریان قبلی تکنسین در بخش " امتیاز دهی به تکنسین " به عملکرد کیفی و اخلاقی تکنسین داده اند، سقف آن 5 ستاره بوده و به شما کمک می کند انتخابی سنجیده و مطمئن تر داشته باشید.

 • چگونه می توانم خدمات مورد نیاز خود را بیابم؟

  شما می توانید در صفحه اول سایت، در نوار جستجو خدمات مد نظر خود را وارد کرده و بیابید، همچنین می توانید با انتخاب آیکونهای خدمات در صفحه اصلی، وارد صفحه انتخاب زیر شاخه های خدمات شده و نیاز خود را بطور دقیق بیابید.

 • تکنسینها در چه مواردی ارزیابی شده و ستاره دریافت نموده اند؟

  تکنسینهای سایت فیکس چی، در کیفیت و مهارت ارایه خدمات، اخلاق و برخورد مناسب، ظاهر و پوشش مناسب، حظور سروقت و خوش قولی، و دریافت دستمزد منصفانه، توسط مشتریان سنجیده می شوند.

 • پس از اتمام کار تکنسین، کجا و چگونه به او امتیاز دهم؟

  پس از دریافت خدمات و اخذ کد معرفی تکنسین وارد سایت فیکس چی شده و آیکون " امتیاز دهی به تکنسین " را انتخاب کنید، حال با وارد کردن شماره سفارش خود و کد معرفی تکنسین می توانید وی را ارزیابی و نظر خود را درباره فعالیت وی وارد کنید، تا از امتیازات ویژه آن برخوردار شوید . ضمنا لینک ورورد به این بخش در پیامک ارسال شده به شما قرار داده شده است .

 • چرا به تکنسین امتیاز دهم؟

  شما می توانید با امتیاز دهی و ثبت نظر خود، از پیشنهادات ویژه ی تخفیف دار در تخصص ها و خدمات مورد علاقه خود که به صورت پیامکی برایتان ارسال خواهد شد، بهره مند شوید. 

 • از کجا بفهمم هزینه اخذ شده از سوی تکنسین منصفانه است؟

  هنگام نمایش صفحه ی انتخاب تکنسین، نموداری تحت عنوان " برآورد هزینه " نمایش داده می شود که شما می توانید بازه ی هزینه ی اجرای آن خدمات را با هزینه ی اخذ شده از سوی تکنسین مقایسه و به عملکرد اخذ هزینه ی تکنسین، در بخش " امتیاز دهی به تکنسین " امتیاز بدهید.

 • اگر از عملکرد تکنسین ناراضی بودم چه کنم؟

  در صورت عدم رضایت از عملکرد تکنسین شما می توانید در بخش نظر دهی به تکنسین اقدام به سنجیدن عملکرد وی نموده و با کاهش امتیاز وی موجب افت جایگاهش در سایت شوید .

 • دارا بودن ضمانت اخلاقی به چه معناست؟

  سایت فیکس چی جهت حصول اطمینان از سلامت فردی و اخلاقی تکنسینهای عضو، خواستار اخذ گواهی عدم سوپیشینه از ایشان شده و ارائه دهندگان این گواهی را با آیکون آبی رنگ ضمانت اخلاقی نمایش می دهد، تا شما شهروندان انتخابی مطمئن وآسوده خاطر داشته باشید.

 • اگر تکنسینی علی رغم هماهنگی برای حضور، در محل قرار حاضر نشد چه کنیم؟ 

  اگر تکنسینی علی رغم هماهنگی برای حضور بدون عذرموجه و هماهنگی با مشتری، در محل ارایه خدمات حاضر نشد، از طریق تلفن تماس فیکس چی مراتب را اطلاع دهید تا پیگیری لازم جهت برخورد و کسر امتیاز وی از طریق مدیریت سایت انجام پذیرد.

 • چطور می توانم تکنسینی که می شناسم رو در سایت فیکس چی پیدا کنم؟

  شما می توانید با وارد کردن نام کامل تکنسین مد نظرتون در نوار سرچ صفحه اصلی و انتخاب نام و تخصص ظاهر شده اش وارد صفحه کاربری تکنسین شده و مشخصات و نمونه کارهایش رو مشاهده کنید.