منو

رنگ مناسب سرامیک برای طراحی فضاهای معمارانه

نوشته ۰
http://www.fixchi.com/blog/%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c%da%a9-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%81%d8%b6%d8%a7%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b9%d9%85/ کپی شد [addtoany]

رنگ سرامیک متناسب با دکوراسیون داخلی

سرامیک کف باتوجه به نوع طرح و ابعاد و رنگــــ می‌تواند ظاهر و حس کل فضا را تغییر دهد . انتخاب شما چه طرحهای مدرن باشد ، چه طرحهای کلاسیک ، جذابیت نمای کف را دو برابر می‌کند . و نیز بدانید که سرامیک کف شیوه‌ی جذابی را برای اضاف کردن طرح و نقش به فضای داخلی دارد .

در متن زیر به بررسی چند نمونه از رنگ سرامیک کف ، متناسب با دکوراسیون داخلی باشد ، می‌پردازیم :

 

  • طیف رنگ قهوه‌ایی

رنگ قهوه ایی و طیف رنگی آن یکی از متداول ترین رنگهایی است که معمولا در سرامیک کف زیاد استفاده شده است و نیز با هر دکوراسیونی می‌توانست کرد . بخاطر همین این رنگ محبوبیت ویژه‌ایی بین هواداران خود دارد .

 

  • طیف رنگی کــــــرم

رنگ قهوه‌ایی که جایگاه خودش را دارد ، اما رنگـــ کرمـ پرطرفدارترین رنگ بعد از قهوه‌ایی می‌باشد . رنگ کرم بخاطر روشن بودن باعث بزرگتر و روشن تر شدن فضای کار میشود . حسن انتخاب رنگ کرم اینست که باعث انعکاس نور میشود که تاثیر گذاری زیادی در محیط اطراف می‌گذارد .

رنگ کرم را در فضای کوچک استفاده کنید که این باعث بزرگ جلوه دادن فضا می‌شود .

 

  •  رنگ سفید

رنگ سفید بهترین رنگ انتخابی برای دکوراسیون مدرن می‌باشد . علیرغم اینکه رنگ کرم و قهــــوه‌ایی از بروزترین رنگ برای سرامیک کف می‌باشد ، رنگ سفید را در کنار این دو رنگ اضاف کنید . این نکته نیز باید بدانید که ترکیب این دو رنگ سفید قهوه‌ای در کنار هم زیبایی خاصی را به دکوراسیون داخلی می‌دهد .

 

  • رنگ ســــرخ ( خاک رس )

رنگ خاک رس سرامیک برای کف ، حس و حال نوستالژیک را به خانه‌ی شما انتقال می‌دهد . رنگ سرخ سرامیک حس دوستانه و صمیمی بودن را به دکوراسیون خانه می‌بخشد . اگر دنبال سبک ایرانی برای دکوراسیون داخلی خانه‌ی خود هستید سرامیک رنگ قرمز رابه شما پیشنهاد می‌دهم .

 

 

 

  • رنـــــگ سیاه

اگر بدنبال این هستید که دکوراسیون شما چشمگیر باشد از رنگ سیاه برای سرامیک کف استفاده نمائید. . جذاب بودن سرامیک سیاه آن موقعی دو برابر می‌شود که در کنار رنگ دیگری کار شود . مثل رنگ سفید ….

 

 

  • رنگ یشمــــــی

رنگ یشمی یکی از لوکس ترین طیف رنگی است که کمتر از آن در دکوراسیون داخلی ( سرامیک ) کف از آن استفاده می‌شود . سرامیک یشمی را در فضاهای خاص از خانه استفاده کنید که باعث منحصر بفرد شدن آن قسمت می‌شود : مثل کف سالن پذیرایی – اتاق غذاخوری

 

\

 

  • رنگـــــ طوسی

با انتخاب رنگ طوسی برای سرامیک کف دکوراسیون منزل خود را زیبا و شیک تر می‌کنید . رنگ طوسی حسن ویژه‌ایی که دارد ، اینست که مکانی که از آن استفاده می‌کنید نگران کثیفی نباشید چون بخاطر طیف رنگی که دارد به چشم نمی‌آید .

 

 

   

 

 

 

  • رنگـــــ آبی

یکی دیگراز رنگهایی که می‌توانید به آن فکـــر کنید رنگ آبی تیره می‌باشد . این رنگ به تنهایی جذابیت خاصی برای دکوراسیون داخلی ندارد ولی اگر در کنار رنگ دیگری کار شود جذابیت رنگ آبی تیره را دو برابر خواهد کرد .

 

 

 

برای کمک گرفتن از طراحان و مجریان ماهر برای بهبود فضای منزل خود می توانید  از مجریان حرفه ای سایت فیکس چی جهت اجرای کاشی و سرامیک بهره بگیرید. مجریان و طراحان داخلی و خارجی ساختمان در تمامی سبک های معماری در این سایت آماده فراهم کردن نیاز شما هستند.

نظرات

0

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!:

  1. بدون دیدگاه
خبرنامه فیکس‌چی

مشترک خبرنامه شوید