منو

ایده های استفاده چوب در طراحی داخلی رستوران

نوشته ۰
http://www.fixchi.com/blog/%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%86%d9%88%d8%a8-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%ae%d9%84%db%8c-%d8%b1%d8%b3%d8%aa/ کپی شد [addtoany]

۱- استفاده از چوب به عنوان پانل های جداکننده:

در این کاربرد چوب دو حالت وجود دارد که یکی جدا سازی خیلی ساده و معمولی و به صورت دیوار جداکننده ی ثابت و یا متحرک است و دیگری به صورت یک المان هنری و بخشی از طراحی داخلی رستوران می باشد.

با توجه به این که در فضاهای بزرگ، ایجاد فضاهای دنج و خصوصی یکی از الزامات در رستوران ها و فست فودها می باشد، ما نیز در زیر نمونه ای را برای شما فراهم کردیم که دیوار جداکننده که با استفاده از چوب تبدیل به یک عنصر هنری شده است.

به گونه ای که معمار این طرح، از این فرم منحنی برای جداسازی فضاها استفاده نموده است، به نوعی که این حرکت منحنی از نمای بیرونی الهام گرفته است و به فضای داخلی کشیده شده و جذابیت خاصی برای رستوران به همراه آورده است.

 

۲- کاربرد چوب به عنوان پوشش دیوار:

به دلیل اینکه یک از کاربرد های مهم چوب، استفاده به عنوان به پوشش دیوار است، پس بسیار زیباتر است که علاوه بر نگهای نارنجی و قرمز، از چوب تیره بهره گرفت.

می‌توانید در زیر مثال هایی را مشاهده نمایید که چوب های برش خورده در سایزهای گوناگون و به صورت غیر همسطح نسبت به یکدیگر نصب شده اند.

 

۳- کاربرد چوب در المان های سقف:

با توجه به این نکته مهم که نباید میزان چوب در سقف از حد مجاز بیشتر باشد می توان علاوه بر دیوارها در سقف نیز از چوب استفاده نماییم. می توانید به عنوان مثال در زیر ترکیبی از چوب و نور را مشاهده نمایید که تجربه ی بصری زیبایی است و باعث ایجاد عمق و بافت در فضا شده است.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که ترکیب چوب و نور فضاهای داخلی را پویا و زنده می نماید.

 

 

در همین راستا سایت فیکس چی اقدام به معرفی مجریان ماهر و مجرب جهت اجرا و طراحی انواع دکوراسیون داخلی  رستوران ، اداری ، تجاری و ….  نموده تا شهروندان گرامی با انتخاب ایشان از خدمات با کیفیت بهره مند گردند.

نظرات

0

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!:

  1. بدون دیدگاه
خبرنامه فیکس‌چی

مشترک خبرنامه شوید