منو

آموزش ساخت میز وان حمام

نوشته ۰
http://www.fixchi.com/blog/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%85%db%8c%d8%b2-%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%ad%d9%85%d8%a7%d9%85/ کپی شد [addtoany]

 

مراحل ساخت میز وان حمام 

 

مرحله اول :

ابتدا یک چوب تهیه کنید. پهنای چوب و ضخامت آن بستگی به سلیقه و مقدار استفاده ای که از میز وان حمام دارید بستگی دارد. طول آن هم باید مقداری باشد که بتوان روی دو طرف وان را پوشش دهد.

 

 

 

مرحله دوم :

در این بخش چوبی را که تهیه کردید را روی وان حمام خود قرار دهید و مقداری که از وان حمام بیرون می زند را اندازگیری و برای برش علامت گذاری کنید. توجه داشته باشید ما سعی داریم که میز فقط روی لبه های وان قرار بگیرد نه بیشتر و نه کمتر از آن.

 

 

مرحله سوم :

مقدار اضافه ای که روی چوب مشخص کردید را برش بزنید. تکه چوب برش خورده را دور نیاندازید چراکه برای مرحله بعد مورد نیاز می باشد.

 

مرحله چهارم :

در این بخش دو تکه چوب هم اندازه از تکه چوبی که در مرحله قبل اضافه بود و برش زده اید تهیه نمایید.

 

 

مرحله پنجم :

همانند تصویر زیر ما می خواهیم چوب را به زیر میز و کنار لبه وان حمام وصل کنید تا میز از جایش حرکت نکند و وسایلی که روی میز قرار می دهید از روی میز به پایین نیافتد. پس محل قرار گیری تکه چوب را بر اساس لبه میز بر روی چوب اصلی با مداد یا خودکار علامت گذاری کنید. برای هر دو طرف چوب اصلی این کار انجام دهید.

 

 

مرحله ششم :

در این بخش به کمک میخ یا پیچ تکه چوب را بر اساس محل مشخص شده بر روی چوب اصلی وصل کنید. اگر از میخ استفاده می کنید مراقب باشید از آن طرف چوب عبور نکند. برای هر دو طرف چوب اصلی این کار را انجام دهید.

 

 

مرحله هفتم :

در این بخش روی تمامی سطوح میز وان حمام با سمباده به صاف کردن آن بپردازید. شما می توانید از ابزار های مخصوص و حرفه ای اینکار درصورت دسترسی داشتن استفاده کنید.

 

مرحله هشتم :

در این بخش اگر لیوانی دارید که قسمت پایینی آن باریک می باشد می توانید یک برش به شکل حرف L ایجاد کنید و یک سوراخ نیز در چوب در انتهای این شکاف ایجاد نمایید تا لیوان خود را در آن قرار دهید. البته شما می توانید بر حسب نوع لیوان خود ابتکارات و خلاقیت خاصی به کار بگیرید و همه چیز به نیاز شما بستگی دارد.

 

مرحله نهم :

در این قسمت با استفاده از رنگ چوب یا رنگ های مخصوص ضد آب و رطوبت بر روی چوب خود بزنید تا چوب خود را در برابر آب مقوام و به زیبایی آن بیافزایید.

 

 

مرحله دهم :

در نهایت میز وان حمام شما آماده شده است و شما می توانید از آن استفاده های مختلفی داشته باشید.

در همین راستا سایت فیکس چی اقدام به معرفی تکنسین ها و مجریان ماهر ساختمانی نموده جهت اجرای انواع تجهیزات، و تعمیر و نوسازی حمام و سرویس بهداشتی نموده تا شهروندان گرامی با انتخاب ایشان از خدمات با کیفیت بهره مند گردند.

 

نظرات

0

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!:

  1. بدون دیدگاه
خبرنامه فیکس‌چی

مشترک خبرنامه شوید