ورود تکنسین
درباره ما

درباره سایت فیکس چی

درباره سایت فیکس چی
افزایش روزافزون زندگی شهرنشینی، نیاز به ساخت‌ و‌ ساز، باز‌سازی، تعمیرات، نظافت و خدمات شهری و از این قبیل خدمات را افزایش داده است. از این رو برند ثبت شده فیکس چی اقدام به ایجاد تحولی نو در زمینه جمع‌آوری، ارزیابی و ساماندهی اطلاعات خدمات مجریان و تکنسین‌های ماهر نموده و با دید مهندسی و بهره گیری از مدیران پویا و تحصیل‌کرده، سعی در ارایه هرچه بهتر این خدمات به شهروندان گرامی دارد. در حقیقت، فیکس چی فرهنگ جدید استفاده‌ی خدمات ساختمانی و شهری است که برای اولین بار بصورت کاملا سیستماتیک، هوشمندانه و رایگان به نیازمندان خدمات ساختمانی معرفی و ارایه شده است.

روش کار فیکس چی

روش کار فیکس چی
روش کار این سیستم به این‌گونه است که مشتریان و شهروندان گرامی، مشخصات نیاز خود شامل خدمات بازسازی، تعمیرات، نظافت و از این دست را بصورت تلفنی و یا از طریق وبسایت فیکس چی، ثبت و خدمات موردنظر خود را سفارش می‌نمایند، سپس فیکس چی بصورت کاملا سیستماتیک و هوشمندانه، مشخصات، مکان، کمی و کیفی ایشان را بررسی نموده و اطلاعات مناسب‌ترین تکنیسین‌ها که مطابق با نیازشان است را، جهت تماس بصورت کاملا رایگان در اختیارشان قرار می‌دهد.
لازم به‌ذکر است تمامی تکنیسین‌های همکار در این سیستم طبق یک دستورالعمل ارزشیابی مشخص و مدون، توسط مشتریان ارزشیابی شده و در جایگاه‌های تبلیغاتی سطح‌بندی، ساماندهی و معرفی می‌گردند .